Acqua di Parma Vaniglia
Acqua di Parma

Vaniglia

Eau de Parfum, muški, u 1 parfimeriji

Orijentalni muški miris sa vanilom i jasminom sambak u srcu, uz osvežavajući bergamot i mandarinu.

Najniža cena za 180 ml, u parfimeriji Parfem Centar

13.200RSD

Kupi za 13.200 RSD

Cene za 180 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Parfem CentarNa stanju13.200najjeftinijeU prodavnicu Parfem Centar

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se citrusnim sjajem bergamota i mandarine, uz neroli koji daje svež, pomalo cvetni ton, a heliotrop unosi blagu bademastu slatkoću. U srcu se javlja jasmin sambak, pun i opojan, koji se spaja sa vanilom i pretvara miris u topao, orijentalni tok. Baza se oslanja na kedar, koji zaokružuje slatkoću suvim, drvenastim tonom i daje kompoziciji stabilnost. Kao muški eau de parfum, drži se putanje od svežeg uvoda ka kremastoj, začinjenoj slatkoći, bez preterivanja. Utisak je mekana, kožna toplina sa citrusnim odjekom, miris koji se nosi u hladnijim danima i uveče, diskretno i sa merom.

Mirisna porodica
orijentalni

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Acqua di Parma Vaniglia EDP?

Bočica od 180 ml košta 13.200 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Acqua di Parma Vaniglia EDP?

Gornje note: bergamot, mandarina, neroli, heliotrop. Srce: jasmin sambak, vanila. Baza: kedar. Mirisna porodica: orijentalni.

Koji parfemi su slični parfemu Acqua di Parma Vaniglia EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Juliette Has a Gun Mmmm…, Maison Margiela Replica Under the Lemon Trees i Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Acqua di Parma

Svi parfemi