Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea
Acqua di Parma

Blu Mediterraneo Mirto di Panarea

Eau de Toilette, uniseks, u 5 parfimerija

Drvenasto-aromatični uniseks miris sa mirtom, bosiljkom i limunom u vrhu. Sočan i mediteranski, odgovara onima koji vole sveže začinske note sa drvenastom bazom.

Najniža cena za 30 ml, u parfimeriji Belodore

9.600RSD

Kupi za 9.600 RSD

Najniža cena za 75 ml, u parfimeriji Belodore

15.240RSD

Kupi za 15.240 RSD

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Mirris

10.800RSD

Uštedi do 1.200 RSDU najskupljoj ista bočica košta 12.000 RSD.

Kupi za 10.800 RSD

Najniža cena za 150 ml, u parfimeriji Parfem Centar

8.640RSD

Uštedi do 14.520 RSDU najskupljoj ista bočica košta 23.160 RSD.

Kupi za 8.640 RSD

Cene za 30 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
BelodoreNa stanju9.600najjeftinijeU prodavnicu Belodore

Cene za 75 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
BelodoreNa stanju15.240najjeftinijeU prodavnicu Belodore

Cene za 100 ml

2 parfimerije, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
MirrisNajniža cenaNa stanju10.80012.000 −10%U prodavnicu Mirris
Originalni ParfemiNa stanju12.000+1.200U prodavnicu Originalni Parfemi

Cene za 150 ml

3 parfimerije, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Parfem CentarNajniža cenaNa stanju8.640U prodavnicu Parfem Centar
NoarNa stanju15.190+6.550U prodavnicu Noar
BelodoreNa stanju23.160+14.520U prodavnicu Belodore

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se mirisom mirte i bosiljka, uz dodatak limuna i bergamota koji daju svež, pomalo gorkast citrusni početak. U srcu se oseća morski akord sa jasminom i ružom, koji unosi blagu cvetnu slatkoću i osećaj kao da ste na obali. Baza se zatvara mastikom, klekom, kedrom i ambrom, ostavljajući topao, drvenast i aromatičan trag. Ovo je eau de toilette uniseks karaktera, iz 2008. godine, delo parfimera François Demachy. Miris deluje prirodno i letnje, sa jasnom svežinom koja se postepeno smiruje u toplinu kože.

Mirisna porodica
drvenasti, aromatični
Godina
2008.
Parfimer
François Demachy

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea EDT?

Najniža cena za 150 ml je 8.640 RSD, a u najskupljoj parfimeriji ista bočica košta 23.160 RSD. Cene smo proverili 25. 9. 2026. u 3 parfimerije. Dostupan je i u veličinama od 30, 75, 100 ml.

Koje su note parfema Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea EDT?

Gornje note: mirta, bosiljak, limun, bergamot. Srce: morski, jasmin, ruža. Baza: mastika, kleka, kedar, ambra. Mirisna porodica: drvenasti, aromatični.

Koja veličina se najviše isplati?

Bočica od 150 ml: 8.640 RSD, odnosno 58 RSD po mililitru.

Koje verzije parfema Acqua di Parma Blu postoje?

Pratimo 12 verzija: Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri EDT, Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea EDT, Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi EDT, Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia EDT, Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandarino di Sicilia EDT i Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria EDT i druge. Sve verzije i cene

Koji parfemi su slični parfemu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea EDT?

Po notama i karakteru su mu najbliži Lanvin Oxygene, Boucheron Singulier i Giorgio Armani Acqua Di Giò Profondo.

Druge verzije

Sve verzije (12)

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Acqua di Parma

Svi parfemi