Tiziana Terenzi Kristina
Tiziana Terenzi

Kristina

Extrait de Parfum, uniseks, u 1 parfimeriji

Cvetno-vodeni uniseks miris sa irisom, crnom ribizlom i zelenim čajem, inspirisan prolećnim buđenjem prirode.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Noli

36.000RSD

Kupi za 36.000 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
NoliNa stanju36.000najjeftinijeU prodavnicu Noli

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se živim spojem bergamota, grejpfruta i zelene mandarine, uz iris koji odmah uvodi hladnu, pomalo puderastu nijansu. U srcu se javljaju crna ribizla i zeleni čaj, dok se iris iz Toskane ponovo vraća i zaokružuje cvetno-vodenu strukturu. Baza se spušta na mošus, galbanum, pačuli i australijsku sandalovinu, dajući mirisu zelenu i zemljanu dubinu. Cvetna i vodena porodica ostaju prepoznatljive kroz sve faze, sa svežinom koja postepeno prelazi u mirniji, sofisticiran ton. Uniseks izdanje iz 2021, potpis parfimera Paola Terenzija, nosi dozu elegancije bez preterane slatkoće.

Mirisna porodica
cvetni, vodeni
Godina
2021.
Parfimer
Paolo Terenzi

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Tiziana Terenzi Kristina Extrait?

Bočica od 100 ml košta 36.000 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Tiziana Terenzi Kristina Extrait?

Gornje note: bergamot, grejpfrut, iris, zelena mandarina. Srce: crna ribizla, zeleni čaj, iris, iris iz Toskane. Baza: mošus, galbanum, pačuli, australijska sandalovina. Mirisna porodica: cvetni, vodeni.

Koji parfemi su slični parfemu Tiziana Terenzi Kristina Extrait?

Po notama i karakteru su mu najbliži Creed Silver Mountain Water, Gritti Pomelo Sorrento i Nishane Wulong Cha.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Tiziana Terenzi

Svi parfemi