Thomas Kosmala No.5 Frenesie
Thomas Kosmala

No.5 Frenesie

Eau de Parfum, uniseks, u 1 parfimeriji

Svež cvetni uniseks miris sa božurom, osmantusom i mošusom u srcu. Prija onima koji vole lagane, čiste i drvenaste note.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Belodore

26.400RSD

Kupi za 26.400 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
BelodoreNa stanju26.400najjeftinijeU prodavnicu Belodore

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Svež i cvetni uniseks parfem otvara se božurom koji daje mekan, pomalo praškast cvetni ton. U srcu se pridružuje osmantus, donoseći voćkastu, blago kožnatu nijansu koja obogaćuje cvetni karakter. Baza se oslanja na mošus i drvenaste note, pa miris prelazi u toplu, čistu i pomalo zemljanu završnicu. Ovo je miris koji se kreće od svežine ka toplijem, senzualnijem tonu, bez naglih skokova. Ostavlja utisak uredne, meke i kožne blizine, pogodan za svakodnevnu nošenje jer ne dominira preteranom slatkoćom ni težinom. Cvetna osnova i drvenasti mošus drže ga stabilnim i pitkim.

Mirisna porodica
svež, cvetni

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Thomas Kosmala No.5 Frenesie EDP?

Bočica od 100 ml košta 26.400 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Thomas Kosmala No.5 Frenesie EDP?

Note: božur, osmantus, mošus, drvenasti. Mirisna porodica: svež, cvetni.

Koji parfemi su slični parfemu Thomas Kosmala No.5 Frenesie EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Moschino Fresh Couture, Byredo Blanche i Rayhaan Ayka For Her.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Thomas Kosmala

Svi parfemi