Roja Parfums Danger Pour Femme
Roja Parfums

Danger Pour Femme

Parfum, ženski, u 1 parfimeriji

Ženski parfem iz 2021. godine spaja citrusni bergamot i mandarinu sa cvetnim srcem ilang-ilanga i jasmina, dok baza od sandalovine i vanile daje toplinu.

Najniža cena za 50 ml, u parfimeriji Noar

34.990RSD

Kupi za 34.990 RSD

Cene za 50 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
NoarNa stanju34.990najjeftinijeU prodavnicu Noar

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se vedrim citrusnim sjajem bergamota, mandarine, grejpfruta i limuna, koji odmah daje svež i blago gorak početak. U srcu se razvija bogat cvetni buket: ilang-ilang i jasmin donose opojnu dubinu, majska ruža i gardenija zaobljenost, dok breskva i ljubičica unose sočnu, pomalo puderastu nijansu. Kako se miris smiruje, baza postaje topla i gusta zahvaljujući sandalovini, vanili i tonka pasulju, uz koren irisa, mošus, karanfilić i pačuli koji dodaju zemljanu i začinsku teksturu. Ovo je parfum ženskog karaktera iz 2021. godine, potpis Roja Dove, spoj ambra, cvetnih, citrusnih i gurmanskih tonova koji ostavlja utisak raskošne, slojevite kompozicije.

Mirisna porodica
ambra, cvetni, citrusni, gurmanski
Godina
2021.
Parfimer
Roja Dove

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Roja Parfums Danger Pour Femme Parfum?

Bočica od 50 ml košta 34.990 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Roja Parfums Danger Pour Femme Parfum?

Gornje note: bergamot, mandarina, grejpfrut, limun. Srce: ilang-ilang, jasmin, breskva, majska ruža, gardenija. Baza: sandalovina, vanila, tonka pasulj, koren irisa, mošus. Mirisna porodica: ambra, cvetni, citrusni, gurmanski.

Koji parfemi su slični parfemu Roja Parfums Danger Pour Femme Parfum?

Po notama i karakteru su mu najbliži Karl Lagerfeld Paris, Nishane Hundred Silent Ways i Roja Parfums Elixir Pour Femme Essence De.

Druge verzije

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Roja Parfums

Svi parfemi