Ralph Lauren Polo Black
Ralph Lauren

Polo Black

Eau de Parfum, u 1 parfimeriji

Miris sa zrelim mangom i citrusima u vrhu, dok u bazi dominiraju žalfija, sandalovina i pačuli. Namenjen je muškarcima koji vole topao i začinski karakter.

Trenutno nijedna parfimerija nema ovaj parfem na stanju.

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 24. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se sočnim mangom i citrusnim akordima koji daju osvežavajući i blago sladak početak. Kako se miris razvija, u srcu nema definisanih nota, pa se odmah prelazi na bazu u kojoj se prepliću žalfija, hedion, sandalovina, pačuli i tonka pasulj. Ta kombinacija stvara topao, začinski i pomalo zemljan karakter, sa dimljenim tonom hediona koji mu daje dubinu. Sandalovina i tonka pasulj zaokružuju kompoziciju blagom kremom i slatkoćom, dok pačuli i žalfija drže čvrstu, muževnu liniju. Eau de Parfum koncentracija iz 2005. godine, potpis parfimera Pierre Negrin, ostavlja utisak profinjenog i pomalo mračnog mirisa za večernje prilike.

Godina
2005.
Parfimer
Pierre Negrin

Pitanja

Koje su note parfema Ralph Lauren Polo Black EDP?

Gornje note: mango, citrusni. Baza: žalfija, hedion, sandalovina, pačuli, tonka pasulj.

Koje verzije parfema Ralph Lauren Polo postoje?

Pratimo 10 verzija: Ralph Lauren Polo M EDT, Ralph Lauren Polo Blue EDT, Ralph Lauren Polo Blue EDT, Ralph Lauren Polo Blue EDP, Ralph Lauren Polo Black EDP i Ralph Lauren Polo Black EDT i druge. Sve verzije i cene

Koji parfemi su slični parfemu Ralph Lauren Polo Black EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Dolce & Gabbana Pour Homme, French Avenue Aromatix Teas Me i Armaf Odyssey Mega.

Druge verzije

Sve verzije (10)

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Ralph Lauren

Svi parfemi