Maison Alhambra Jean Lowe Azure
Maison Alhambra

Jean Lowe Azure

uniseks, u 2 parfimerije

Citrusno-vodeni muški miris sa bergamotom i mandarinom u vrhu, narandžom u srcu i đumbirom u bazi. Odgovara onima koji vole svež i blago začinjen karakter.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Orijentalni Mirisi

3.600RSD

Kupi za 3.600 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Orijentalni MirisiNa stanju3.6004.000 −10%najjeftinijeU prodavnicu Orijentalni Mirisi

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Miris počinje vedro, sa bergamotom i mandarinom koji daju osvežavajući citrusni udar. U srcu se razvija narandža, koja zaokružuje voćni karakter i unosi blagu slatkoću. Baza donosi đumbir i ambru, pa se na koži zadržava topao, začinski ton sa vodenim odjekom. Kao muška kompozicija iz citrusne i vodene porodice, deluje čisto i nosivo, pogodno za svakodnevne prilike i toplije dane. Bez teških nota, ostavlja utisak urednog i pitkog mirisa koji se lako kombinuje.

Mirisna porodica
citrusni, vodeni

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Maison Alhambra Jean Lowe Azure?

Bočica od 100 ml košta 3.600 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Maison Alhambra Jean Lowe Azure?

Gornje note: bergamot, mandarina. Srce: narandža. Baza: đumbir, ambra. Mirisna porodica: citrusni, vodeni.

Koje verzije parfema Maison Alhambra Jean Lowe postoje?

Pratimo 6 verzija: Maison Alhambra Jean Lowe Vibe EDP, Maison Alhambra Jean Lowe Azure, Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche, Maison Alhambra Jean Lowe Matiere, Maison Alhambra Jean Lowe Immortal i Maison Alhambra Jean Lowe Immortel. Sve verzije i cene

Koji parfemi su slični parfemu Maison Alhambra Jean Lowe Azure?

Po notama i karakteru su mu najbliži French Avenue Pinnace Oryn, Volare Above The Clouds i Volare Serenade Soul.

Druge verzije

Sve verzije (6)

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Maison Alhambra

Svi parfemi