Lolita Lempicka Le Parfum
Lolita Lempicka

Le Parfum

Parfum, ženski, u 1 parfimeriji

Cvetno-voćni i gurmanski miris za žene, sa zvezdastim anisom, ljubičicom i trešnjom u vrhu, dok baza donosi vanilu i pralinu.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Prodaja Parfema

6.390RSD

Kupi za 6.390 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Prodaja ParfemaNa stanju6.3907.190 −11%najjeftinijeU prodavnicu Prodaja Parfema
Poklon set sa ovim parfemom (1)od 8.400 RSD

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 24. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se zvezdastim anisom, ljubičicom i bršljanom, pa već na prvi dodir dobija slatkast i pomalo zelen ton. U srcu se razvija sladić sa trešnjom, dok iris i koren irisa unose praškastu mekoću, a amarilis daje cvetni sjaj. Baza se spušta u vanilu, pralinu i tonka pasulj, uz beli mošus i vetiver koji zaokružuju celu kompoziciju. Cvetno voćni i gurmanski karakter drži se zajedno, sa slatkoćom koja ne prelazi u teško. Ostavlja utisak toplog, zaobljenog mirisa sa dozom retro elegancije, za ženu koja voli da se predstavi kroz slojevitu i pomalo neobičnu slatkoću.

Mirisna porodica
cvetni, voćni, gurmanski

Pitanja

Koliko košta Lolita Lempicka Le Parfum Parfum?

Bočica od 100 ml košta 6.390 RSD. Cenu smo proverili 24. 9. 2026..

Koje su note parfema Lolita Lempicka Le Parfum Parfum?

Gornje note: zvezdasti anis, ljubičica, bršljan. Srce: sladić, trešnja, iris, koren irisa, amarilis. Baza: vanila, pralina, tonka pasulj, beli mošus, vetiver. Mirisna porodica: cvetni, voćni, gurmanski.

Koji parfemi su slični parfemu Lolita Lempicka Le Parfum Parfum?

Po notama i karakteru su mu najbliži Lolita Lempicka, Dolce & Gabbana The Only One Female i Dolce & Gabbana The Only One.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Lolita Lempicka

Svi parfemi