Kilian Moonlight in Heaven
Kilian

Moonlight in Heaven

Eau de Parfum, uniseks, u 4 parfimerije

Cvetno-voćni uniseks miris sa sočnim mangom, kremastim kokosom i zrnima pirinča u srcu, dok bazu čine vetiver i tonka pasulj.

Najniža cena za 50 ml, u parfimeriji Mirris

20.520RSD

Uštedi do 10.470 RSDU najskupljoj ista bočica košta 30.990 RSD.

Kupi za 20.520 RSD

Cene za 50 ml

4 parfimerije, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
MirrisNajniža cenaNa stanju20.52022.800 −10%U prodavnicu Mirris
PačuliNa stanju21.000+480U prodavnicu Pačuli
Originalni ParfemiNa stanju22.800+2.280U prodavnicu Originalni Parfemi
NoarNa stanju30.990+10.470U prodavnicu Noar
Poklon set sa ovim parfemom (1)od 31.500 RSD

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 24. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se citrusnim sjajem grejpfruta i limuna, uz roze biber koji daje blagu začinsku iskru. Zeleni ton i breskva uvode u srce, gde se smenjuju sočni mango i kokos sa kremastim pirinčem i laktorima. Tuba i koren irisa dodaju cvetnu mekoću, pa miris prelazi u bazu vetivera, tonka pasulja, mošusa, vanile i heliotropa. Cvetno voćni karakter ostaje topao i pitom, sa dozom svežine koja se zadržava. Calice Becker potpisuje ovaj uniseks sastav iz 2016. godine, a eau de parfum koncentracija drži note povezanim. Nosiv je i danju i uveče, a najbolje leži na koži koja voli slatkaste i kremaste mirise.

Mirisna porodica
cvetni, voćni
Godina
2016.
Parfimer
Calice Becker

Pitanja

Koliko košta Kilian Moonlight in Heaven EDP?

Najniža cena za 50 ml je 20.520 RSD, a u najskupljoj parfimeriji ista bočica košta 30.990 RSD. Cene smo proverili 24. 9. 2026. u 4 parfimerije.

Koje su note parfema Kilian Moonlight in Heaven EDP?

Gornje note: grejpfrut, roze biber, limun, zeleni, breskva. Srce: mango, kokos, pirinač, tuberoza, koren irisa. Baza: vetiver, tonka pasulj, mošus, vanila, heliotrop. Mirisna porodica: cvetni, voćni.

Koje verzije parfema Kilian Moonlight in Heaven postoje?

Pratimo 2 verzije: Kilian Moonlight in Heaven EDP i Kilian Moonlight In Heaven Refillable EDP. Sve verzije i cene

Koji parfemi su slični parfemu Kilian Moonlight in Heaven EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Kilian Rolling in Love, Lattafa Yara Tous i Mancera Wild Cherry.

Druge verzije

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Kilian

Svi parfemi