Juliette Has a Gun Juliette
Juliette Has a Gun

Juliette

Eau de Parfum, ženski, u 2 parfimerije

Cvetno-voćni ženski miris sa višnjom i roze biberom u vrhu, dok u srcu dominira jasmin. Zatvara se kašmeranom i tonka pasuljem.

Najniža cena za 50 ml, u parfimeriji Pačuli

7.000RSD

Kupi za 7.000 RSD

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Pačuli

8.500RSD

Uštedi do 3.500 RSDU najskupljoj ista bočica košta 12.000 RSD.

Kupi za 8.500 RSD

Cene za 50 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
PačuliNa stanju7.000najjeftinijeU prodavnicu Pačuli

Cene za 100 ml

2 parfimerije, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
PačuliNajniža cenaNa stanju8.500U prodavnicu Pačuli
NoliNa stanju12.000+3.500U prodavnicu Noli
Tester bez kutije za 100 mlod 7.000 RSD
PačuliTester7.000U prodavnicu

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Juliette Has a Gun Juliette donosi voćno-cvetni karakter koji počinje sočnom višnjom i roze biberom, dajući blago začinjen i vibrantan uvod. U srcu se razvija jasmin, koji unosi cvetnu mekoću i zaobljenost. Baza se oslanja na kašmeran i tonka pasulj, stvarajući topao i blago sladak završetak. Ovaj parfem iz 2024. godine, u koncentraciji eau de parfum, namenjen je ženama koje vole voćne note sa cvetnim potpisom. Nosiv je i u svakodnevnim prilikama, ostavlja utisak mekoće i blage slatkoće, bez preterane težine.

Mirisna porodica
cvetni, voćni
Godina
2024.

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Juliette Has a Gun Juliette EDP?

Najniža cena za 100 ml je 8.500 RSD, a u najskupljoj parfimeriji ista bočica košta 12.000 RSD. Cene smo proverili 25. 9. 2026. u 2 parfimerije. Dostupan je i u veličini od 50 ml.

Koje su note parfema Juliette Has a Gun Juliette EDP?

Gornje note: višnja, roze biber. Srce: jasmin. Baza: kašmeran, tonka pasulj. Mirisna porodica: cvetni, voćni.

Koja veličina se najviše isplati?

Bočica od 100 ml: 8.500 RSD, odnosno 85 RSD po mililitru.

Koji parfemi su slični parfemu Juliette Has a Gun Juliette EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Britney Spears Midnight Fantasy, Burberry Her i Born to Stand Out Indecent Cherry.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Juliette Has a Gun

Svi parfemi