Giardino Benessere Febe
Giardino Benessere

Febe

Extrait de Parfum, uniseks, u 2 parfimerije

Uniseks extrait iz 2018. spaja voćni limun i crnu ribizlu sa ilang-ilangom, malinom i karamelom u toploj bazi.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Noli

16.500RSD

Uštedi do 13.500 RSDU najskupljoj ista bočica košta 30.000 RSD.

Kupi za 16.500 RSD

Cene za 100 ml

2 parfimerije, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
NoliNajniža cenaNa stanju16.500U prodavnicu Noli
BelodoreNa stanju30.000+13.500U prodavnicu Belodore

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se sočnim voćnim tonovima uz limun, crnu ribizlu i bergamot, pa odmah deluje sveže i blago slatko. U srcu se smenjuju ilang-ilang, magnolija i lavanda sa pelinom i malinom, što daje cvetno-voćni karakter sa zanimljivom gorčinom. Baza se spušta u toplinu vanile, pačulija, karamela, mošusa i ambre, pa miris postaje mekši i slasniji. Ovo je uniseks extrait de parfum iz 2018, potpisuje ga Paolo Terenzi, a kombinacija svežine i slatkaste dubine čini ga pitkim i upečatljivim za svakodnevno nošenje.

Godina
2018.
Parfimer
Paolo Terenzi

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Giardino Benessere Febe Extrait?

Najniža cena za 100 ml je 16.500 RSD, a u najskupljoj parfimeriji ista bočica košta 30.000 RSD. Cene smo proverili 25. 9. 2026. u 2 parfimerije.

Koje su note parfema Giardino Benessere Febe Extrait?

Gornje note: voćni, limun, crna ribizla, bergamot. Srce: ilang-ilang, magnolija, lavanda, pelin, malina. Baza: vanila, pačuli, karamel, mošus, ambra.

Koji parfemi su slični parfemu Giardino Benessere Febe Extrait?

Po notama i karakteru su mu najbliži Armaf Odyssey Li’Chi Lush, Ariana Grande Mod Blush i Giorgio Armani Sì Nude Bloom.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Giardino Benessere

Svi parfemi