French Avenue Vulcan Baie
French Avenue

Vulcan Baie

Extrait de Parfum, uniseks, u 1 parfimeriji

Voćni cvetni miris sa crnom ribizlom, kupinom i malinom u srcu, uz toplu ambru i mošus u bazi. Namenjen je ženama koje vole sočne i slatkaste mirise.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Essente

4.900RSD

Kupi za 4.900 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
EssenteNa stanju4.900najjeftinijeU prodavnicu Essente

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 24. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Voćni i cvetni karakter sa crnom ribizlom i kupinom koje se odmah otvaraju, uz blagi odsjaj votke. U srcu se razvija malina, dok baza donosi ambru i mošus koji zaokružuju kompoziciju. Miris deluje sočno i ženstveno, sa slatkastim voćnim tonovima koji se postepeno smiruju u toploj, puderastoj završnici. Ambra i mošus daju dubinu bez težine, pa se celina doživljava kao mekan i pitak miris za svakodnevne prilike, ali i za večernje izlaske kada se traži nešto izražajnije. Crna ribizla i kupina ostaju prepoznatljive kroz sve faze, dok malina u sredini dodaje kiselkastu svežinu. Votka u otvaranju unosi blagu iskru koja brzo nestaje, prepuštajući prostor voćnom srcu. Na kraju, ambra i mošus ostavljaju topao i čist trag na koži.

Mirisna porodica
cvetni, voćni

Pitanja

Koliko košta French Avenue Vulcan Baie Extrait?

Bočica od 100 ml košta 4.900 RSD. Cenu smo proverili 24. 9. 2026..

Koje su note parfema French Avenue Vulcan Baie Extrait?

Note: crna ribizla, kupina, votka, malina, ambra. Mirisna porodica: cvetni, voćni.

Koje verzije parfema French Avenue Vulcan postoje?

Pratimo 7 verzija: French Avenue vulcan feu EDP, French Avenue Vulcan Baie EDP, French Avenue Vulcan Sable EDP, French Avenue Vulcan Black Friday EDP, French Avenue Vulcan Feu Extrait i French Avenue Vulcan Baie Extrait i druge. Sve verzije i cene

Koji parfemi su slični parfemu French Avenue Vulcan Baie Extrait?

Po notama i karakteru su mu najbliži Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck, Armaf Odyssey Candee i Armaf Odyssey Candee Special Edition.

Druge verzije

Sve verzije (7)

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda French Avenue

Svi parfemi