Fragrance World Marque Collection 173
Fragrance World

Marque Collection 173

u 1 parfimeriji

Orijentalno-citrusni miris sa osvežavajućim grejpfrutom i limunom u vrhu, dok u srcu dominiraju lavanda i ruža.

Najniža cena za 25 ml, u parfimeriji Orijentalni Mirisi

650RSD

Kupi za 650 RSD

Cene za 25 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Orijentalni MirisiNa stanju650800 −19%najjeftinijeU prodavnicu Orijentalni Mirisi

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Miris počinje vedro i britko, sa grejpfrutom, limunom i bergamotom koji daju svež, citrusni udarac. U srcu se smiruje i dobija topliju, aromatičnu dimenziju kroz lavandu, ružu i iris, koji unose blagu cvetnu i puderastu nijansu. Baza je topla i orijentalna, sa kedrom, sandalovinom, mošusom i ambrom koji zaokružuju kompoziciju i ostavljaju utisak skladne, pomalo klasične mešavine citrusa i začina. Ovaj parfem deluje kao miris za svakodnevnu nošenje, sa dozom elegancije i topline.

Mirisna porodica
orijentalni, citrusni, aromatični

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Fragrance World Marque Collection 173?

Bočica od 25 ml košta 650 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Fragrance World Marque Collection 173?

Gornje note: grejpfrut, limun, bergamot. Srce: lavanda, ruža, iris. Baza: kedar, sandalovina, mošus, ambra. Mirisna porodica: orijentalni, citrusni, aromatični.

Koji parfemi su slični parfemu Fragrance World Marque Collection 173?

Po notama i karakteru su mu najbliži Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto, Xerjoff Uden i Orto Parisi Bergamask.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Fragrance World

Svi parfemi