Fragrance du Bois Milano
Fragrance du Bois

Milano

Parfum, uniseks, u 1 parfimeriji

Kožni uniseks parfem iz 2020. sa bergamotom, šafranom i tamjanom u vrhu, dok bazu čine ambra, koža i vanila. Namenjen je onima koji vole tople, začinske mirise.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Originalni Parfemi

30.000RSD

Kupi za 30.000 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Originalni ParfemiNa stanju30.000najjeftinijeU prodavnicu Originalni Parfemi

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se vedro i pomalo začinjeno: bergamot i narandža daju citrusnu svežinu, šafran unosi toplu, gotovo kožnatu dimenziju, a timijan zaokružuje sve blagom aromatičnom notom. U srcu se smenjuju voćni akordi sa tamjanom i jasminom, pa miris dobija slojevit, pomalo smokvin i cvetni karakter. Baza je kožna i topla, sa ambrom, mošusom, drvenastim tonovima i vanilom koja zaobljava celu kompoziciju. Milano deluje kao profinjen kožni parfem sa citrusnim otvaranjem i dimljenim srcem, miris koji se nosi u hladnijim danima i uveče, ostavlja utisak smirene elegancije i dubine.

Mirisna porodica
kožni
Godina
2020.
Parfimer
Shadi Samra

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Fragrance du Bois Milano Parfum?

Bočica od 100 ml košta 30.000 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Fragrance du Bois Milano Parfum?

Gornje note: bergamot, šafran, narandža, timijan. Srce: voćni, tamjan, jasmin. Baza: ambra, koža, mošus, drvenasti, vanila. Mirisna porodica: kožni.

Koji parfemi su slični parfemu Fragrance du Bois Milano Parfum?

Po notama i karakteru su mu najbliži Tom Ford Tuscan Leather, Rasasi La Yuqawam Homme i Zimaya Rabab Blue.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Fragrance du Bois

Svi parfemi