Etat Libre d'Orange Nostos
Etat Libre d'Orange

Nostos

Eau de Parfum, uniseks, u 1 parfimeriji

Uniseks miris sa tamjanom, jasminom i sandalovinom u srcu. Za one koji vole tople, smolaste i cvetne note.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Belodore

28.800RSD

Kupi za 28.800 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
BelodoreNa stanju28.800najjeftinijeU prodavnicu Belodore

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Miris počinje dimljenim tamjanom koji se spaja sa šafranom, dajući suv i pomalo začinjen uvod. U srcu se razvija jasmin, koji unosi cvetnu mekoću i blago opojnu notu, dok baza počiva na sandalovini i ambri. Sandalovina daje kremastu i drvenastu podlogu, a ambra zaokružuje kompoziciju toplim, smolastim tonom. Ovo je uniseks eau de parfum koji ostavlja utisak mirisne priče o povratku, sa tamjanom kao nosivom niti. Nosiv je u hladnijim danima i uveče, a na koži se drži blizu i deluje plemenito. Kome se dopada tamjan u kombinaciji sa cvetnim i drvenastim notama, ovde dobija skladan spoj bez suvišnih slojeva.

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Etat Libre d'Orange Nostos EDP?

Bočica od 100 ml košta 28.800 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Etat Libre d'Orange Nostos EDP?

Note: tamjan, jasmin, sandalovina, ambra, šafran.

Koji parfemi su slični parfemu Etat Libre d'Orange Nostos EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Montale White Aoud, Profumum Roma Patchouly i Atkinsons Oud Save The King.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Etat Libre d'Orange

Svi parfemi