Carolina Herrera Pasión W
Carolina Herrera

Pasión W

Eau de Parfum, ženski, u 1 parfimeriji

Ženski cvjetno-ambar miris sa kruškom i bergamotom u vrhu, dok srce čine vetiver i petalia.

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Parfem Centar

8.520RSD

Kupi za 8.520 RSD

Cene za 100 ml

1 parfimerija, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Parfem CentarNa stanju8.520najjeftinijeU prodavnicu Parfem Centar

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 25. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se sočnom kruškom i bergamotom, uz blagi list ljubičice koji daje zelenkast ton. U srcu se razvija vetiver sa petalia, pa miris prelazi u cvetno-ambra karakter. Bez izražene baze, ostaje topao i mek, sa cvetnim odjekom. Kao eau de parfum, nosi ga ženska publika koja voli ambra i cvetne kompozicije. Lep za svakodnevno nošenje, ostavlja utisak smirene elegancije.

Srce

Mirisna porodica
ambra, cvetni

Ocena

Još nema dovoljno ocena. Prosek prikazujemo kada parfem dobije bar tri.

Pitanja

Koliko košta Carolina Herrera Pasión W EDP?

Bočica od 100 ml košta 8.520 RSD. Cenu smo proverili 25. 9. 2026..

Koje su note parfema Carolina Herrera Pasión W EDP?

Gornje note: kruška, bergamot, list ljubičice. Srce: sibirski? ne, vetiver, petalia. Mirisna porodica: ambra, cvetni.

Koji parfemi su slični parfemu Carolina Herrera Pasión W EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Moncler Sunrise Pour Femme, DKNY Women Energizing i Giorgio Armani In Love With You.

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Carolina Herrera

Svi parfemi