Carolina Herrera Bad Boy Cobalt
Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt

Eau de Parfum, muški, u 6 parfimerija

Drvenasti i aromatični miris za muškarce, sa roze biberom i lavandom u vrhu, te šljivom i geranijumom u srcu.

Najniža cena za 50 ml, u parfimeriji Noar

10.490RSD

Uštedi do 1.660 RSDU najskupljoj ista bočica košta 12.150 RSD.

Kupi za 10.490 RSD

Najniža cena za 100 ml, u parfimeriji Parfemi Online

10.044RSD

Uštedi do 7.346 RSDU najskupljoj ista bočica košta 17.390 RSD.

Kupi za 10.044 RSD

Cene za 50 ml

3 parfimerije, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
NoarNajniža cenaNa stanju10.490U prodavnicu Noar
JasminNa stanju11.690+1.200U prodavnicu Jasmin
Parfimerija TajnaNa stanju12.150+1.660U prodavnicu Parfimerija Tajna

Cene za 100 ml

4 parfimerije, od najjeftinije
ParfimerijaStanjeCenaRazlikaLink
Parfemi OnlineNajniža cenaNa stanju10.04411.160 −10%U prodavnicu Parfemi Online
NoarNa stanju13.990+3.946U prodavnicu Noar
JasminNa stanju16.290+6.246U prodavnicu Jasmin
Parfimerija TajnaNa stanju17.390+7.346U prodavnicu Parfimerija Tajna
Tester bez kutije za 100 mlod 7.299 RSD
Parfemi OnlineTester7.299U prodavnicu
Poklon setovi sa ovim parfemom (2)od 11.880 RSD

Cene preuzete sa sajtova parfimerija 24. 9. 2026. Parfimerija može promeniti cenu ili stanje u svakom trenutku, zato cenu proveri pre kupovine. Vidiš grešku? Javi nam.

O mirisu

Otvara se začinskim roze biberom i lavandom, koja mu daje čist, pomalo barbershop karakter. U srcu se javlja šljiva sa geranijumom, pa miris dobija sočnu, blago voćnu dubinu bez slatkoće. Baza je drvenasta i zemljana: vetiver, kedar i hrast drže kompoziciju čvrstom, dok tartuf unosi neobičan, gotovo kožnat ton. Karakter je muževan i aromatičan, sa dozom svežine koja ne prelazi u klasičnu kolonjsku vodu. Nosiv je i danju i uveče, a najbolje leži u proleće i jesen. Ostavlja utisak urednog, ali ne previše formalnog mirisa.

Mirisna porodica
drvenasti, aromatični
Godina
2022.
Parfimer
Domitille Michalon Bertier

Pitanja

Koliko košta Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP?

Najniža cena za 100 ml je 10.044 RSD, a u najskupljoj parfimeriji ista bočica košta 17.390 RSD. Cene smo proverili 24. 9. 2026. u 4 parfimerije. Dostupan je i u veličini od 50 ml.

Koje su note parfema Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP?

Gornje note: roze biber, lavanda. Srce: šljiva, geranijum. Baza: vetiver, tartuf, kedar, hrast. Mirisna porodica: drvenasti, aromatični.

Koja veličina se najviše isplati?

Bočica od 100 ml: 10.044 RSD, odnosno 100 RSD po mililitru.

Koje verzije parfema Carolina Herrera Bad Boy postoje?

Pratimo 12 verzija: Carolina Herrera Bad Boy EDT, Carolina Herrera Bad Boy le parfum Parfum, Carolina Herrera Bad Boy Elixir EDP, Carolina Herrera Bad Boy Extreme EDP, Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir EDP i Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP i druge. Sve verzije i cene

Koji parfemi su slični parfemu Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP?

Po notama i karakteru su mu najbliži Yves Saint Laurent L‘Homme, Initio Rehab i Tom Ford Noir De Noir.

Druge verzije

Sve verzije (12)

Slični mirisi

Parfemi sa sličnim notama i mirisnom porodicom.

Još od brenda Carolina Herrera

Svi parfemi